Na terenie_old

Goście Hańczówki na pewno nie będą narzekali na nudę. Zorganizujemy dla Państwa imprezy okolicznościowe i integracyjne w klubie jeździeckim (dla maksymalnie 20 osób) lub na świeżym powietrzu (dla nawet 200 osób). Oferujemy takie atrakcje jak: grillowanie, ognisko, gry zespołowe, zabawy taneczne, zimowe kuligi i oczywiście dobra kuchnia. Obecnie do dyspozycji naszych gości są cztery pokoje z osobnymi łazienkami, które pomieszczą maksymalnie 14 osób.

Wełtyń to jednak przede wszystkim jezioro: malowniczo położone, z krystalicznie czystą wodą, obfitujące w ryby. Dlatego jest to miejsce stworzone dla miłośników wodnej rekreacji i wędkarzy. Do dyspozycji gości jest pomost z zejściem do wody a w najbliższej, spokojniejszej okolicy znajduje się kładka dla wędkarzy. Na miejscu można też wypożyczyć kajaki, łódki i rower wodny.

Naszą pasją są konie. Chcemy nią zarażać innych i dlatego organizujemy szkolenia jeździeckie, w tym doskonały kurs jeździectwa naturalnego prowadzony przez Jurka Sawkę. W Hańczówce chętnie gościmy również inne wierzchowce. Jeśli ktoś z gości zdecyduje się przyjechać do nas „w siodle”, do dyspozycji mamy stajnię z dziesięcioma boksami. Znajduje się tu również siedziba Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Jazdy Polskiej.

Nasze gospodarstwo jest doskonałą bazą wypadową dla pieszych, konnych i rowerowych wycieczek. Jesienią to doskonałe miejsce dla grzybiarzy. Wiosną i latem dla miłośników ptaków. A przez cały rok dla osób, poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Na terenie Hańczówki działa też pracownia ceramiki, w której mogą być organizowane warsztaty artystyczne.

W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudowę domków dla gości, powiększenie placu zabaw i budowę boiska sportowego z kortem tenisowym i boiskiem do siatkówki i koszykówki. Pod nasz dach na pewno wkrótce trafią kolejni czworonożni przyjaciele. Chcemy także stworzyć wolierę dla ptaków ozdobnych.